O NAS

Firma KOORDYNACJA jest producentem i dystrybutorem sprzętu rehabilitacyjnego oraz medycznego renomowanych firm polskich oraz zagranicznych. Istniejemy na rynku od 2009 roku. Nasze działania ukierunkowujemy na stały rozwój zarówno naszej firmy jak i współpracujących z nami partnerów.
Nasza firma oferuje produkty nowoczesne technologicznie, za które w ostanich latach zostaliśmy uhonorowani ponad 38 nagrodami za innowacyjne urządzenia m.in. w dziedzinie medycyny, rehabilitacji,ortopedii i podologii.

Firmie KOORDYNACJA do dnia dzisiejszego przyznano 21 medali i wyróżnień za najlepszy sprzęt Targów rehabilitacyjnych i medycznych stając się tym samym najczęściej nagradzaną firmą ostatnich 5 lat.

Co roku nasza firma bierze udział w międzynarodowych targach rehabilitacji w Łodzi, Poznaniu, Warszawie, Sosnowcu, ale także na największych targach medycznych w Europie MEDICA Düsseldorf (Niemcy).

  • Sprzedaż aparatury diagnostycznej i rehabilitacyjnej
  • Kompleksowe wyposażenie placówek medycznych, rehabilitacyjnych oraz podologicznych
  • Komputerowe badania wad postawy ciała i stóp
  • Wyrób indywidualnych wkładek ortopedycznych (projektowanych komputerowo)
  • Projektowaniem i wykonaniem innowacyjnych urządzeń

APARATURA

Aparatura diagnostyczna

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aparaturą do diagnostyki stóp. Prowadzimy sprzedaż aparatury diagnostycznej i sprzętu rehabilitacyjnego

GABINETY

Otwórz gabinet

Oferujemy Państwu możliwość nawiązania współpracy w zakresie uruchomienia gabinetu diagnostyki komputerowej stóp, postawy ciała, posturograficznej oraz produkcji wkładek 3D.