Powiązane urządzenia do badania stóp

Przy pomocy podoskopu można badać stopy u dzieci, młodzieży i dorosłych. Daje wiele podstawowych informacji niezbędnych w trakcie diagnozowania i leczenia wszelkich schorzeń. Umożliwia właściwą ocenę kształtu stopy, obecności zgrubień na skórze, odcisków. 

OPROGRAMOWANIE MULTIREHA

Multifunkcyjne oprogramowanie diagnostyczno – terapeutyczne

OPROGRAMOWANIE MULTIREHA

MultiReha® to innowacyjne, nowoczesne oprogramowanie do obsługi urządzeń do diagnostyki i rehabilitacji. Aplikacje dedykowane do naszego podoskopów Podo4Foot.
WIĘCEJ

PLANTOKONTUROGRAF

Podograf

PLANTOKONTUROGRAF

Badanie stóp pacjenta metodą odbicia tuszem podłoża stopy. Plantograf wykonany jest w kształcie podłużnego, płaskiego, dwuczęściowego pudełka z możliwością nasączenia tuszem rozprowadzanym wałkiem dolnej powierzchni urządzeni
WIĘCEJ

ANALIZA TYŁOSTOPIA

Wyposażenie podoskopu

ANALIZA TYŁOSTOPIA

Kamera ze statywem jest urządzeniem służącym do analizy tyłostopia. Kamera Full HD służy do wykonania zdjęcia/filmu tylnej strony stóp. Umożliwia zrobienie zdjęcia lub nakręcenie sekwencji filmowej (np. podczas wykonywania przysiadu).
WIĘCEJ

TORBA TRANSPORTOWA

Neseser

TORBA TRANSPORTOWA

Spersonalizowana torba idealnie pasująca do urządzenia. Dzięki torbie możesz bez obaw transportować swój sprzęt i wykonywać badania w dowolnym miejscu.
WIĘCEJ

MIARKA DO STÓP

Suwakowa miarka, elastyczna miarka

MIARKA DO STÓP

Suwakowa miarka do określania długości stopy oraz pomiaru i badań kończyn dolnych.
WIĘCEJ