Platformy pomiarowe do analizy stania, chodu i biegu

Analiza chodu, stania i równowagi – na platformach sił reakcji podłoża. To urządzenia, które analizują, którą częścią stopy badany mocniej naciska na płaszczyznę podparcia (podłoże) podczas stania i chodu a nawet biegu.

FREEMED POSTURE

Platforma, skaner, videografia

FREEMED POSTURE

Kompletny, innowacyjny system do oceny równowagi, chodu, stóp i postawy ciała. Zestaw nagrodzony 2 złotymi medalami na Targach REHABILITACJA 2013 w Łodzi oraz REHMED-PLUS 2013 w Kielcach.
WIĘCEJ

PLATFORMY FREEMD

Platformy sił reakcji podłoża

PLATFORMY FREEMD

Mata tensometryczna FreeMED to urządzenie do badania rozkładu nacisku stóp na podłoże. Możliwość analizy chodu i równowagi - badanie posturograficzne.
WIĘCEJ

DWUPŁYTOWY POSTUROGRAF

Posturografia

DWUPŁYTOWY POSTUROGRAF

Dwupłytowa waga stabilograficzna (posturograf dwupłytowy) – do badania równowagi z interfejsem do ćwiczeń z feedbackiem. Nasz posturograf dwupłytowy to jedyne urządzenia posturograficzne w Polsce nagrodzone ZŁOTYMI MEDALAMI na targach Medycznych i Rehabilitacyjnych – kupujesz urządzenia to kupuj najlepsze (dodatkowo za rozsądne pieniądze).
WIĘCEJ

FLEXINFIT

Wkładki Tensometryczne

FLEXINFIT

Wkładki do pomiaru nacisku w bucie. Analiza chodu i biegu dzięki transmisji bluetooth. Wkładki pozwalają na analizę oddziaływania wkładki i buta na stopę.
WIĘCEJ

BIEŻNIA RUNTIME 120

Analizy chodu, biegu oraz równowagi

BIEŻNIA RUNTIME 120

Kompleksowe urządzenie służące do obiektywnej analizy i treningu chodu, biegu oraz postawy z informacją zwrotną dla pacjenta (biofeedback).
WIĘCEJ

BIEŻNIA OPTOGAIT

Analizy chodu, biegu

BIEŻNIA OPTOGAIT

Bieżnia Cardio z systemem Optogait służy do specjalistycznej analizy chodu i biegu.
WIĘCEJ